Головна
|
Каталог
|
Акції
|
Виробники
|
Про фірму
|
Контакти


вул. Незалежності, 57/2,
м. Івано-Франківськ,
Україна, 76000

тел. / факс (0342) 77-55-70
Каталог/Товари медичного призначення/Апплікатори Ляпко/Апплікатор-пояс Ляпко «Супутник» 5.8

Апплікатор-пояс Ляпко «Супутник» 5.8


Медмаркет_106Крок голок 5,8 мм. К-ть голок: 1674. Застосовані срібні голки.

Аплікатор Ляпко - пояс "Супутник" складається з 6 пластин і 4 регульованих поясів. Розмір кожної пластини 50x180 мм. Рівномірне притискання аплікатора до поверхні тіла і дає можливість рухатися, продовжувати розпочату справу і в той же час оздоровлюватися. Фіксувати аплікатор-пояс можна набудь-яких ділянках тіла, кінцівках і суглобах.

У Вас багато турбот і немає часу лежати на аплікаторі? Ви хотіли б застосувати аплікатор, але не можетевідірватися від улюбленої передачі або комп'ютера? Аплікатор-пояс «Супутник» вирішить усі ці проблеми! Завдяки  надійним фіксаторам він кріпиться на проблемні зони: безпосередньо на больову зону або на зону відображеної болю (зону іррадіації болю), зону проекції хворого органа, зону розташування біологічно активних точок і меридіанів. Рівномірний притиск аплікатора-пояса до поверхні тіла дає можливість вільно рухатися, продовжувати розпочату справу і в той же час оздоровлюватися.


Фіксувати аплікатор-пояс можна самостійно, без сторонньої допомоги, легко, швидко і надійно. Процедура голкоповерхневої терапії стала ще більш простою у виконанні, зручною і широко доступною. Фіксувати аплікатор-пояс можна на будь-яких ділянках тіла, кінцівках, суглобах. Для цього передбачено регулювання довжини пояса. Детальна інформація щодо застосування аплікаторів Ляпко вказана в методичних рекомендаціях.


Тривалість сеансу залежить від того,який вид впливу Вам необхідний: тонізуючий ефект від 7 до 10 хвилин;заспокійливий ефект від 20 хвилин до 2 годин; зняття гострого болю від 10 до 15хвилин; допомогу при хронічному болі від 30 хвилин до 2 годин. У лікувальних закладах для обробки аплікаторів використовуються нехлоровмісні дезрозчини (Лізоформін). У домашніх умовах - обробка миючим розчином, промивка проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (феном).


Додати у вибране
Головна | Каталог | Акції | О компанії | Контакти
top
//посилання на зовнішні сайти