Головна
|
Каталог
|
Акції
|
Виробники
|
Про фірму
|
Контакти


вул. Незалежності, 57/2,
м. Івано-Франківськ,
Україна, 76000

тел. / факс (0342) 77-55-70
Каталог/Товари медичного призначення/Апплікатори Ляпко/Апплікатор Ляпко «Валик великий» 5,0

Апплікатор Ляпко «Валик великий» 5,0


Медмаркет_107
Валик великий, крок голки 5,0, розмір 10,5см х 6,3см.
Склад:залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.
Колір:синій, червоний, помаранчевий, зелений.

Валики — це аплікатори для динамічної дії (мільйонний «голковий душ»). Використовуються на всіх ділянках тіла: спина, поперек, область сідниць, грудна клітка, живіт, кінцівки. Терапевтичний ефект досягається у декілька разів швидше, ніж при вживанні статистичного аплікатора. Гальванічний струм, що виникає в шкірі, навістрях і між голками, носить імпульсивний характер. При обробці спини і інших важко доступних ділянок тіла валик вимагає участі помічника.

Валик великий (крок голок - 5.0 мм; Д - 63 мм; ш - 1055 мм) призначений для лікування і діагностики. Він має максимальний крок (відстань між голками) і найбільшу робочу поверхню. Застосовується для терапевтичної дії на великі ділянки тіла: спину, поперек, крижі, область сідниць, груди, живіт, кінцівки. Рекомендований пацієнтам з крупною статурою або надлишковою вагою.

Використовуючи валик, можна надати гальмівну або седативну (наприклад, при болях в попереково-крижовій області або в нижніх кінцівках) і стимулюючу або збуджуючу (при парезі м'язів і ін.) дію.Для здобуття гальмівного ефекту сеанс триває 10 — 15 хвилин одночасно на великих площах. При сеансі лікування за збуджуючим методом наноситься швидке і сильне подразнення протягом 5 — 7 хвилин, охоплюючи меншу площу. Голки валика, стикаючись із шкірою, не ушкоджують її. Метод ефективний і неінвазивний, тобто повністю виключає перенесення інфекції (вірусного гепатиту, СНІДУ). За допомогою даного вигляду валиків можна проводити рефлекторну діагностику як захворювань, що виявилися, так і прихованих.

Діагностичний метод заснований на тому факті, що на шкірі знаходяться певні зони проекції вісцеральних органів. У цих зонах при захворюваннях відповідних органів з'являються зміни у вигляді гипо- або гіперестезій (порушення чутливості), підвищень або понижень температури, посилення або зменшення кровонаповнення (зміна кольору шкіри від різкої блідості до інтенсивного почервоніння), появи місцевого набряку. Тривалість накладення аплікатора 7 — 10 хв., дія валиком 3 —7 хв.
Додати у вибране
Головна | Каталог | Акції | О компанії | Контакти
top
//посилання на зовнішні сайти