Головна
|
Каталог
|
Акції
|
Виробники
|
Про фірму
|
Контакти


вул. Незалежності, 57/2,
м. Івано-Франківськ,
Україна, 76000

тел. / факс (0342) 77-55-70
Каталог/Товари медичного призначення/Апплікатори Ляпко/Апплікатор Ляпко «Дует» 6.2 Ag

Апплікатор Ляпко «Дует» 6.2 Ag


Медмаркет_68Аплікатор «Дует», крок голки 6,2, розмір 6,0см х 47,0см. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.
Колір: синій, червоний, помаранчевий, зелений, блакитний.

Аплікатори Ляпко
— це еластичні пластини, валики і аплікатори-пояси, голки яких виготовлені з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла.

Висока ефективність оздоровлення досягається за рахунок тих, що виникають в шкірі, на вістрях голок і між ними гальванічних струмів і в результаті цього підвищеного мікроелектрофорезу металів у внутрішні середовища організму.
Вживання плоских аплікаторів — найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно і ефективно усунути біль, зняти втому, а вранці заряджати життєвою енергією на цілий день.
Маленькі аплікатори можуть застосовуватися для тривалого носіння в зонах найбільшого болю, тригерних зонах, в зонах найбільшого розташування акупунктур-них точок. Маленькі аплікатори рекомендується носити під поясом, еластичним бинтом або зміцнювальною пов'язкою. Час носіння від 30 хвилин до 2 - 3 - х годин.

Для досягнення стійкого лікувального ефекту необхідно застосовувати різні аплікатори у кожному конкретному випадку, тому в домашній аптечці рекомендується мати універсальний комплект аплікаторів, що складається з: 2-х плоских (подвійних або одинарних) аплікаторів, 2 — 3 маленьких, 1 - 2 аплікатора — супутника (може бути і ношеним і статистичним), 1 — 2 валиків, наприклад, універсальний або лицьовий великий.

Крок аплікатора підбирається по індивідуальній шкірній чутливості, яка не завжди залежить від віку. Дітям, людям, з підвищеною чутливістю, ніжною шкірою, худорлявої статури рекомендується застосовувати аплікатори і валики з кроком між голками 3,5 — 5,8 мм.

Час дії на шкіру залежить від наявних в конкретному випадку симптомів. При синдромі «надмірності» (гострі і інтенсивні болі, підвищення АТ, дратівливість, збудження, безсоння) рекомендується використовувати аплікатори в другій половині дня або перед сном. Тривалість дії для валика 10 — 15 хв. для плоского аплікатора 15 — 30 хв. і більше.
При синдромі «недостатності» (хронічні болі, що найчастіше виникають в нічний час, сонливість, слабкість, зниження чутливості, у ослаблених хворих і людей похилого віку) дія ефективна в уранішні години і першу половину дня. Тривалість накладення аплікатора 7 — 10 хв., дія валиком 3 — 7 хв.

Важливою умовою успішного лікування і відсутності дискомфортних відчуттів є є правильне укладання на аплікатора. При правильному укладанні відносно-дискомфортні відчуття перших п'яти хвилин переходять у відчуття приємного тепла, вібрацій, пульсацій, частенько завершуються повноцінним здоровим сном. Щоб правильно укласти аплікатори, необхідно найточніше змоделювати вигини хребта правильний укладених подушок і згорнутих валиками махрові рушники.
При дискомфорті протягом 10 — 15 хвилин, аплікатор слід прибрати і застосовувати лише через 5 — 10 годин або наступного дня. Причинами дискомфортних відчуттів можуть бути: неправильне накладення аплікатора, тобто нерівномірність навантаження на голки, сповзання з аплікатора, що супроводиться дряпанням шкіри.

Аплікатори Ляпко, у тому числі і «Килимок», в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її і не мають контакту з кров'ю. Після сеансу аплікацій (у лікувальних установах) він повинен піддаватися дезінфекції. Для дезінфекції можна використовувати: кип'ятіння (вода дистильована 98 гр. З — 30 хв.); повітряний метод (повітряний стерилізатор — 120 гр.З - 4 - 45 хв.); хімічний (Корзолін 1Д, Корзолекс базік, Корзолекс АФ, Лізоформін 3000).
При індивідуальному використанні аплікатор не потребує дезінфекції. Гігієнічний догляд за аплікатором передбачає: обробку миючим розчином, промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фену). При правильному догляді, термін служби аплікаторів складає 5 — 7 років.
Додати у вибране
Головна | Каталог | Акції | О компанії | Контакти
top
//посилання на зовнішні сайти