Головна
|
Каталог
|
Акції
|
Виробники
|
Про фірму
|
Контакти


вул. Незалежності, 57/2,
м. Івано-Франківськ,
Україна, 76000

тел. / факс (0342) 77-55-70
Каталог/Товари медичного призначення/Апплікатори Ляпко/Апплікатор Ляпко «Одинарний» 5.8 Ag

Апплікатор Ляпко «Одинарний» 5.8 Ag


Медмаркет_71Аплікатор «Одинарний», крок голки 5.8, розмір 10,5 см х 23,0 см. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.

Колір:
синій, червоний, помаранчевий, зелений, блакитний.

Аплікатори Ляпко — це еластичні пластини, валики і аплікатори-пояси, голки яких виготовлені з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла. Для нормальної шкіри. Використовується для локального застосування в районі: шийного відділу хребта; грудного відділу хребта; поперекового відділу хребта; зняття болі; в якості гірчичника при простуді.

Висока ефективність оздоровлення досягається за рахунок тих, що виникають в шкірі, на вістрях голок і між ними гальванічних струмів і в результаті цього підвищеного мікроелектрофорезу металів у внутрішні середовища організму. Вживання плоских аплікаторів — найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно і ефективно усунути біль, зняти втому, а вранці заряджати життєвою енергією на цілий день.

Маленькі аплікатори можуть застосовуватися для тривалого носіння в зонах найбільшого болю, тригерних зонах, в зонах найбільшого розташування акупунктурних точок. Маленькі аплікатори рекомендується носити під поясом, еластичним бинтом або зміцнювальною пов'язкою. Час носіння від 30 хвилин до 2 - 3 - х годин.

Для досягнення стійкого лікувального ефекту необхідно застосовувати різні аплікатори у кожному конкретному випадку, тому в домашній аптечці рекомендується мати універсальний комплект аплікаторів, що складається з: 2-х плоских (подвійних або одинарних) аплікаторів, 2 — 3 маленьких, 1 - 2 аплікатора — супутника (може бути і ношеним і статистичним), 1 — 2 валиків, наприклад, універсальний або лицьовий великий.

Крок аплікатора підбирається по індивідуальній шкірній чутливості, яка не завжди залежить від віку. Дітям, людям, з підвищеною чутливістю, ніжною шкірою, худорлявої статури рекомендується застосовувати аплікатори і валики з кроком між голками 3,5 — 5,8 мм. Час дії на шкіру залежить від наявних в конкретному випадку симптомів.

При синдромі «надмірності» (гострі і інтенсивні болі, підвищення АТ, дратівливість, збудження, безсоння) рекомендується використовувати аплікатори в другій половині дня або перед сном. Тривалість дії для валика 10 — 15 хв. для плоского аплікатора 15 — 30 хв. і більше. При синдромі «недостатності» (хронічні болі, що найчастіше виникають в нічний час, сонливість, слабкість, зниження чутливості, у ослаблених хворих і людей похилого віку) дія ефективна в уранішні години і першу половину дня. Тривалість накладення аплікатора 7 — 10 хв., дія валиком 3 — 7 хв.
Додати у вибране
Головна | Каталог | Акції | О компанії | Контакти
top
//посилання на зовнішні сайти