Головна
|
Каталог
|
Акції
|
Виробники
|
Про фірму
|
Контакти


вул. Незалежності, 57/2,
м. Івано-Франківськ,
Україна, 76000

тел. / факс (0342) 77-55-70
Каталог/Товари медичного призначення/Апплікатори Ляпко/Апплікатор Ляпко «Ромашка» 5,0 Ag

Апплікатор Ляпко «Ромашка» 5,0 Ag


Медмаркет_108Аплікатор «Ромашка», крок голки 5,0, розмір D = 31см.
Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.

Аплікатори Ляпко — це еластичні пластини, валики і аплікатори-пояси, голки яких виготовлені з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла. Висока ефективність оздоровлення досягається за рахунок гальванічних струмів, що виникають в шкірі, на вістрях голок і між ними і в результаті цього підвищеного мікроелектрофорезу металів у внутрішні середовища організму. Апплікатори Ляпко в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту з кров'ю. За відсутності побічних ефектів заставляє захисні функції організму "прокинутися" і включитися в активну боротьбу з недугою.

Аплікатор "Ромашка" — універсальний аплікатор. Його відмітними особливостями є: незвичайна форма, велика площа дії і наявність "рухомих пелюсток". Все це забезпечує підвищену лікувальну ефективність аплікатора. Може застосовуватися на спині, плечовому поясі, грудній клітці, зоні хребта, попереково-крижовій області, на нього зручно лягати животом. Ромашка може з успіхом застосовуватися на великих суглобах, оскільки, приймаючи форму тіла, максимально стикається зі шкірою. Фіксація аплікатора еластичним бинтом на зони крупних суглобів, грудної клітки, попереку, живота дає можливість здійснення активних рухів під час сеансу, не ушкоджуючи шкірний покрив.

Тривалість сеансу, тобто час дії на шкіру аплікатора, визначає здобуття бажаного ефекту:
- для тонізації, знеболення при гострих сильних болях, для підвищення працездатності і артеріального тиску при гіпотонії — 7 - 10 хвилин;
- для розслаблення, зняття тривалих хронічних болів, пониження артеріального тиску, снодійного ефекту — 15 - 30 хвилин.

Важливою умовою успішного лікування і відсутності дискомфортних відчуттів є є правильне укладання на аплікатора. При правильному укладанні відносно-дискомфортні відчуття перших п'яти хвилин переходять у відчуття приємного тепла, вібрацій, пульсацій, частенько завершуються повноцінним здоровим сном. Щоб правильно укласти аплікатори, необхідно найточніше змоделювати вигини хребта правильний укладених подушок і згорнутих валиками махрові рушники.

При дискомфорті протягом 10 — 15 хвилин, аплікатор слід прибрати і застосовувати лише через 5 — 10 годин або наступного дня. Причинами дискомфортних відчуттів можуть бути: неправильне накладення аплікатора, тобто нерівномірність навантаження на голки, сповзання з аплікатора, що супроводиться дряпанням шкіри. Для усунення цих явищ слід підвестися над аплікатором і опуститися на нього знову, підклавши під колінні суглоби м'який валик.

Тривалість курсу лікування - 1 — 2 тижні. Курс можна повторити через 2 - 3 тижні. Є позитивний практичний досвід тривалого, протягом декількох місяців підряд, щоденного вживання аплікатора. Спостерігалося стійке поліпшення самопочуття, зняття хронічних болів, зниження ваги, підвищення життєвого тонусу і працездатності.
Додати у вибране
Головна | Каталог | Акції | О компанії | Контакти
top
//посилання на зовнішні сайти